Подорожі

Free Tours in Novospasivka!

Відновимо сили на Спаса, подорожуючи цілющими місцями заповідної Берди! Запрошуємо на екскурсії: “До витоків історії Бердянського краю”. Розкрити загадки Скитського степу, відшукати таємний козацький шлях Бердою на Січ, відчути аромат степового різнотрав'я, енергетику прадавніх святилищ і автентичних обрядів, відвідати чарівні місцини козацьких хуторів, побачити зорі на вечірньому небосхилі.

Останнє оновлення (Четвер, 22 червня 2017, 09:08)

Детальніше...

 

Путешествие в Германию

Друзья, наконец-то хочу поделиться недавними впечатлениями от поездки на христианский фестиваль "Кирхентаг" в Германию. В рамках 500-летия Реформации в этом году мероприятия в Берлине и Виттенберге посетила группа из лютеранской общины Бердянска, присоединившись к нашей украинской делегации НЕЛЦУ. Конечно, организация была сложная, дорога не легче...

Детальніше...

 

Етнографічна Україна

Полісся, Галичина, Буковина, Слобожанщина… Про що нам говорять ці назви? Коли вони з’явилися? Що це за землі і хто на них живе? Ми й досі послуговуємося цими назвами, хоча офіційний статус вони давно втратили. Сучасні адміністративні області України – доволі умовний поділ території, який часто не відповідає реаліям: побут, звичаї, традиції жителів сусідніх сіл одного району можуть значно різнитися, а от у життєвому укладі мешканців різних областей можна знайти багато спільного.

Останнє оновлення (Понеділок, 23 січня 2017, 10:08)

Детальніше...

 

Зустріч з майбутніми Героями

Студійці “Джерельця” при Осипенківському музеї, разом з бійцями Хорунжої служби ОЗСП Нацгвардії України “Азов”, здійснили патріотичну акцію  "Будьмо гідні слави Героїв!" для вихованців ДОЗ “Стріла” в Новопетрівці і запросили юнацтво до екскурсійних подорожей за цікавими турмаршрутами Бердянщини
Юні екскурсоводи студії “Джерельце” Настя Гуменюк, Наталя Метлицька,  Настя Панченко разом з працівниками Осипенківського музею виступили перед вихованцями дитячого оздоровчого закладу “Стріла” в Новопетрівці.

Детальніше...

 

ЗАСПІВАЙМО КОЛОМИЙКУ:

Ой, не їдьте на Канари -
То поїздка панська.
Торбу в руки - й гайда нині ж
До нас, до Бердянська.
Бо в Бердянську - тепле море,
Вода - не глибока,

Детальніше...

 

Туристический центр юга

На заседании Регионального совета по подготовке и проведению туристического и курортно-оздоровительного сезона 2016 года, которое прошло под председательством Владислава Мороко обсудили развитие Запорожского региона как туристического центра юга Украины. Стратегией регионального развития Запорожской области до 2020 года определено развитие региона как историко-культурного и туристическо-рекреационного центра юга Украины. Основной целью является развитие внутреннего туризма.

Останнє оновлення (Понеділок, 28 березня 2016, 10:25)

Детальніше...

 

БУЛИ ЗНОВУ НА ПЕРЕДОВІЙ

Ми з Миколою Тюркенджі та Владиславом Шараєм провідували наших хлопців на передовій. Як завжди, вручали передачі від рідних та близьких, пригощали воїнів… А ще – ми привезли військову машину з ремонту на фронт. Як завжди, нам хочеться подякувати за смачний хліб, їжу, пиріжки: депутату міської ради, ПП Віталію Байдалі, ПП Вадиму Канарову, скаутському центру під керівництвом Юрія Іванова, Ярославі Ясинській.

Детальніше...

 

Є ДВА ЛЬВОВИ. Прогулянка

Вы видели когда-нибудь дом, на фасаде которого было бы увековечено женское имя, увитое вензелем? Например, ласковое – Эвуся, или нежное - Нюта. Я это видела. Не знаю, кто завел такую моду на покорение женских сердец, ну, что-то в этом есть. Не буду скромничать, мое имя тоже было вписано влюбленным поклонником в историю на одной из бердянских дамб масляной краской, но морская волна давно слизала своим шершавым языком буквы. А вот так, чтоб целый дом с твоим именем в лепнине и в рамке с позолотой – это, конечно, круто…

Останнє оновлення (Вівторок, 09 лютого 2016, 12:42)

Детальніше...

 
Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ