Подорожі

Етнографічна Україна

Полісся, Галичина, Буковина, Слобожанщина… Про що нам говорять ці назви? Коли вони з’явилися? Що це за землі і хто на них живе? Ми й досі послуговуємося цими назвами, хоча офіційний статус вони давно втратили. Сучасні адміністративні області України – доволі умовний поділ території, який часто не відповідає реаліям: побут, звичаї, традиції жителів сусідніх сіл одного району можуть значно різнитися, а от у життєвому укладі мешканців різних областей можна знайти багато спільного.

Останнє оновлення (Понеділок, 23 січня 2017, 10:08)

Детальніше...

 

Зустріч з майбутніми Героями

Студійці “Джерельця” при Осипенківському музеї, разом з бійцями Хорунжої служби ОЗСП Нацгвардії України “Азов”, здійснили патріотичну акцію  "Будьмо гідні слави Героїв!" для вихованців ДОЗ “Стріла” в Новопетрівці і запросили юнацтво до екскурсійних подорожей за цікавими турмаршрутами Бердянщини
Юні екскурсоводи студії “Джерельце” Настя Гуменюк, Наталя Метлицька,  Настя Панченко разом з працівниками Осипенківського музею виступили перед вихованцями дитячого оздоровчого закладу “Стріла” в Новопетрівці.

Детальніше...

 

ЗАСПІВАЙМО КОЛОМИЙКУ:

Ой, не їдьте на Канари -
То поїздка панська.
Торбу в руки - й гайда нині ж
До нас, до Бердянська.
Бо в Бердянську - тепле море,
Вода - не глибока,

Детальніше...

 

Туристический центр юга

На заседании Регионального совета по подготовке и проведению туристического и курортно-оздоровительного сезона 2016 года, которое прошло под председательством Владислава Мороко обсудили развитие Запорожского региона как туристического центра юга Украины. Стратегией регионального развития Запорожской области до 2020 года определено развитие региона как историко-культурного и туристическо-рекреационного центра юга Украины. Основной целью является развитие внутреннего туризма.

Останнє оновлення (Понеділок, 28 березня 2016, 10:25)

Детальніше...

 

БУЛИ ЗНОВУ НА ПЕРЕДОВІЙ

Ми з Миколою Тюркенджі та Владиславом Шараєм провідували наших хлопців на передовій. Як завжди, вручали передачі від рідних та близьких, пригощали воїнів… А ще – ми привезли військову машину з ремонту на фронт. Як завжди, нам хочеться подякувати за смачний хліб, їжу, пиріжки: депутату міської ради, ПП Віталію Байдалі, ПП Вадиму Канарову, скаутському центру під керівництвом Юрія Іванова, Ярославі Ясинській.

Детальніше...

 

Є ДВА ЛЬВОВИ. Прогулянка

Вы видели когда-нибудь дом, на фасаде которого было бы увековечено женское имя, увитое вензелем? Например, ласковое – Эвуся, или нежное - Нюта. Я это видела. Не знаю, кто завел такую моду на покорение женских сердец, ну, что-то в этом есть. Не буду скромничать, мое имя тоже было вписано влюбленным поклонником в историю на одной из бердянских дамб масляной краской, но морская волна давно слизала своим шершавым языком буквы. А вот так, чтоб целый дом с твоим именем в лепнине и в рамке с позолотой – это, конечно, круто…

Останнє оновлення (Вівторок, 09 лютого 2016, 12:42)

Детальніше...

 

Про долю заповідників

Подивившись на схему розміщення заповідних об’єктів на Cході України, важко не помітити, що найбільші й найважливіші з них простягаються вздовж межі зони АТО. Останні півтора року цілком змінили життя працівників заповідників та національних парків. Персонал природоохоронних установ залишився по різні боки фронту: хтось виїхав, зазнавши переслідувань від проросійських бойовиків, а хтось, навпаки, залишився в заповіднику зі справою свого життя.

Останнє оновлення (Середа, 20 січня 2016, 12:48)

Детальніше...

 

СТОРОЖІ УКРАЇНСЬКОГО СТЕПУ

Стели Месопотамії та Єгипту, Франції та Італії, менгіри Іспанії або Сардинії - ці та багато інших статуарних пам'яток давно стали багатоасоціативними символами для сучасних європейських знавців старовини. На жаль, існування на українській землі мегалітичних споруд з кам'яною скульптурою, близьких за часом та сакральним призначенням до всесвітньовідомих пам'яток, залишається надбанням вузького кола науковців. Певною мірою це пояснюється незначною кількістю опублікованих археологічних матеріалів, а також директивою радянських часів не висвітлювати давність та самобутність розвитку української культури, особливо її загальноєвропейські тенденції розвитку.

Детальніше...

 
Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ