Майстер-класи в "Академії ремесел"

У мистецькому центрі "Академія Ремесел" розпочав роботу літній денний табір "Українське літо" для дітей м.Бердянська. На повну подужність працює креативний майданчик і дуже багато нових та старих друзів! Чекаємо нових майстер - класів від Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Усі бажаючі записуйтесь на серпень за телефоном (066)2373029 та (067)9551062 (кількість учасників майстер-класу обмежена).

Хочете відчути себе творцем? Адже, за легендами багатьох народів світу, Бог створив людину саме з глини.
Уявляєте, як за допомогою теплоти Ваших рук, звичайний сіренький безформенний шматочок глини через хвилин п'ятнадцять буде виспівувати різних пісень у подобі пташечок - горобчика, гусочки, півника, чи й собачки, котика та інших реальних і фантастичних звірів, яких Ви тільки зможете собі уявити. Ви зможете навчитись маленьким секретам, за допомогою яких навіть шматочок глини, і той заспіває! А також прикрашати свої вироби просто і вишукано.

Ліплення з глини розвиває дрібну моторику у дітей та дорослих, стимулює сплеск різноманітних творчих фантазій! А при ліпленні свистунців у бонус Ви отримуєте засіб для тренування легень для дітей і гартування нервової системи для дорослих! На майстер-класі кожний учасник виготовить свою пташечку-свистунець.

"Українське літо" - це дуже багатьох заходів:
- День ремесел;
- День декоративного розпису;
- День трави "Духмяні трави"
- День кераміки, гончарства;
- День писанки;
- День ткацтва;
- День ляльки;
- Фотолокації.

Для того щоб "Українське літо" відбулося, допомагали друзі центру, які створювали літній майданчик, заготовляли матеріали, консультували, та просто надавали свою допомогу та підтримку: Вільчинський Олександр Олександрович, Запорізький обласний осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Андрій Чепрасов та "Поінт-інтернет" та постійний помічник та волонтер Ігор Анатолійович.

 

Останнє оновлення (П'ятниця, 28 липня 2017, 10:29)

 
Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.
Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ