Майстер-класи в "Академії ремесел"

У мистецькому центрі "Академія Ремесел" розпочав роботу літній денний табір "Українське літо" для дітей м.Бердянська. На повну подужність працює креативний майданчик і дуже багато нових та старих друзів! Чекаємо нових майстер - класів від Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Усі бажаючі записуйтесь на серпень за телефоном (066)2373029 та (067)9551062 (кількість учасників майстер-класу обмежена).

Хочете відчути себе творцем? Адже, за легендами багатьох народів світу, Бог створив людину саме з глини.
Уявляєте, як за допомогою теплоти Ваших рук, звичайний сіренький безформенний шматочок глини через хвилин п'ятнадцять буде виспівувати різних пісень у подобі пташечок - горобчика, гусочки, півника, чи й собачки, котика та інших реальних і фантастичних звірів, яких Ви тільки зможете собі уявити. Ви зможете навчитись маленьким секретам, за допомогою яких навіть шматочок глини, і той заспіває! А також прикрашати свої вироби просто і вишукано.

Ліплення з глини розвиває дрібну моторику у дітей та дорослих, стимулює сплеск різноманітних творчих фантазій! А при ліпленні свистунців у бонус Ви отримуєте засіб для тренування легень для дітей і гартування нервової системи для дорослих! На майстер-класі кожний учасник виготовить свою пташечку-свистунець.

"Українське літо" - це дуже багатьох заходів:
- День ремесел;
- День декоративного розпису;
- День трави "Духмяні трави"
- День кераміки, гончарства;
- День писанки;
- День ткацтва;
- День ляльки;
- Фотолокації.

Для того щоб "Українське літо" відбулося, допомагали друзі центру, які створювали літній майданчик, заготовляли матеріали, консультували, та просто надавали свою допомогу та підтримку: Вільчинський Олександр Олександрович, Запорізький обласний осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Андрій Чепрасов та "Поінт-інтернет" та постійний помічник та волонтер Ігор Анатолійович.

 

Останнє оновлення (П'ятниця, 28 липня 2017, 10:29)

 

Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ