Вітаємо Ольгу Войникову!

Привітаємо з ювілеєм яркого представника молодої української еліти міста Бердянська, заступника голови ГО “Українська громада”, вчителя історії України, волонтера Ольгу Войникову!
Бажаємо міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги на освітянській ниві, в громадській діяльності на благо Бердянської громади і Українського народу та нелегкій справі національно-патріотичного виховання молоді.

Хай завжди у твоєму домі панують мир і злагода, у серці — доброта, а у роботі — мудрість та виваженість. Нехай доля буде прихильною до тебе, даруючи незрадливу удачу, вірних і надійних друзів
Побажаємо натхнення на нові успіхи і досягнення у діяльності міської ГО “Українська громада”, професійній діяльності викладача історії України, розвитку в місті української мови, популяризації державної символіки, а кожен день буде сповнений наснагою і оптимізмом!

ГО “Українська громада”

 

Останнє оновлення (Понеділок, 10 квітня 2017, 08:42)

 
Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.
Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ