Дитяче свято "Закликання весни"

Закінчився проект "Психоціальна підтримка населення" який реалізовувся Всеукраїнським навчально-культурним центром "Академія Ремесел" в м. Бердянськ, разом з Запорізьким Благодійним фондом "Посмішка дитини" при підтримці Німецької федеральної компанії GIZ. Заключним заходом проекту "Психосоціальна підтримка населення" стало свято "Закликання весни", яке проходило в піцерії "Думка".

У неділю учнями "Академії Ремесел" стали вихованці Бердянської санаторної школи - інтернат.
В програмі свята проводилися майстер-класи з ліплення та випечки традиційної обрядової здоби "Жайворонки", та майстер - клас: "Моя перша писанка. Крапанка".
Завершилося свято позитивним та пізнавальним шоу - уроком Хімії від професора Антошки. Було весело!
Доречними були подарунки від піцерії "Думка" та ВНК центру "Академії Ремесел" .
Прощалися плануючі нові зустрічі!!!
Дякуємо директору школи-інтернат Галині Анатоліївні та вихователям, що були разом з нами! Особлива подяка за гостинність господарям піцерії "Думка"!

Дивитись світлини

 
Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.
Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ