Підлітки. Хто вони?

Це люди, які ще не знайшли себе. На них звалюються проблеми дома, в школі. Книга Шона Кові «Сім звичок високоєфективних підлітків», яка виходила ще у 2006 році. Автор написав цю книгу, по типу як написав його тато, але батькова була для дорослих. Шон вирішив написати таку ж, але для підлітків. Такий собі компас. Спочатку здається «типічне повчаннє від дорослих, як слід жити, нудьга та й годі!» Але вже з 3 сторінки ти розуміеш,  що це не так. Бо книга наповнена іллюстраціями і завданнями (такими собі «кроки немовляти»).

Книга побудувана таким чином, що розповідає про 7 правил. Ось вони:

1. Займати проактивну позицію.
2. Починаючи думай, що вийде.
3. Першою чергою-першо чергове.
4. Думай про вийграш для всіх.
5. Старайся зрозуміти інших, потім шукай розуміння.
6. Знаходь синергію.
7. Вигострюй пилку.
Ці правила не можно вчити вразнобій, або окремо, бо одне правило народжує інше. Для чого ці правила, завдання? Бо автор хоче показати. Як досягнути мети, як  вірити в себе, як не вибухнути від злості, що треба робити, щоб стати успішним підлітком і обрати правильну дорогу. Мені з цими завданнями вона допомогла. Я більше не відчуваю багато стрессу, не сварюсь дуже часто (намагаюсь). Я хочу показати, якою себе бачу в майбутньому. І буду старатися досягнути своєї мети, бо книга дала надію, що я зможу. Всім раджу ії прочитати, навіть якщо ви вже далеко не підліток.

Єкатерина Деєва

 
Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ