Підлітки. Хто вони?

Це люди, які ще не знайшли себе. На них звалюються проблеми дома, в школі. Книга Шона Кові «Сім звичок високоєфективних підлітків», яка виходила ще у 2006 році. Автор написав цю книгу, по типу як написав його тато, але батькова була для дорослих. Шон вирішив написати таку ж, але для підлітків. Такий собі компас. Спочатку здається «типічне повчаннє від дорослих, як слід жити, нудьга та й годі!» Але вже з 3 сторінки ти розуміеш,  що це не так. Бо книга наповнена іллюстраціями і завданнями (такими собі «кроки немовляти»).

Книга побудувана таким чином, що розповідає про 7 правил. Ось вони:

1. Займати проактивну позицію.
2. Починаючи думай, що вийде.
3. Першою чергою-першо чергове.
4. Думай про вийграш для всіх.
5. Старайся зрозуміти інших, потім шукай розуміння.
6. Знаходь синергію.
7. Вигострюй пилку.
Ці правила не можно вчити вразнобій, або окремо, бо одне правило народжує інше. Для чого ці правила, завдання? Бо автор хоче показати. Як досягнути мети, як  вірити в себе, як не вибухнути від злості, що треба робити, щоб стати успішним підлітком і обрати правильну дорогу. Мені з цими завданнями вона допомогла. Я більше не відчуваю багато стрессу, не сварюсь дуже часто (намагаюсь). Я хочу показати, якою себе бачу в майбутньому. І буду старатися досягнути своєї мети, бо книга дала надію, що я зможу. Всім раджу ії прочитати, навіть якщо ви вже далеко не підліток.

Єкатерина Деєва

 
Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ