Підлітки. Хто вони?

Це люди, які ще не знайшли себе. На них звалюються проблеми дома, в школі. Книга Шона Кові «Сім звичок високоєфективних підлітків», яка виходила ще у 2006 році. Автор написав цю книгу, по типу як написав його тато, але батькова була для дорослих. Шон вирішив написати таку ж, але для підлітків. Такий собі компас. Спочатку здається «типічне повчаннє від дорослих, як слід жити, нудьга та й годі!» Але вже з 3 сторінки ти розуміеш,  що це не так. Бо книга наповнена іллюстраціями і завданнями (такими собі «кроки немовляти»).

Книга побудувана таким чином, що розповідає про 7 правил. Ось вони:

1. Займати проактивну позицію.
2. Починаючи думай, що вийде.
3. Першою чергою-першо чергове.
4. Думай про вийграш для всіх.
5. Старайся зрозуміти інших, потім шукай розуміння.
6. Знаходь синергію.
7. Вигострюй пилку.
Ці правила не можно вчити вразнобій, або окремо, бо одне правило народжує інше. Для чого ці правила, завдання? Бо автор хоче показати. Як досягнути мети, як  вірити в себе, як не вибухнути від злості, що треба робити, щоб стати успішним підлітком і обрати правильну дорогу. Мені з цими завданнями вона допомогла. Я більше не відчуваю багато стрессу, не сварюсь дуже часто (намагаюсь). Я хочу показати, якою себе бачу в майбутньому. І буду старатися досягнути своєї мети, бо книга дала надію, що я зможу. Всім раджу ії прочитати, навіть якщо ви вже далеко не підліток.

Єкатерина Деєва

 
Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ