Підлітки. Хто вони?

Це люди, які ще не знайшли себе. На них звалюються проблеми дома, в школі. Книга Шона Кові «Сім звичок високоєфективних підлітків», яка виходила ще у 2006 році. Автор написав цю книгу, по типу як написав його тато, але батькова була для дорослих. Шон вирішив написати таку ж, але для підлітків. Такий собі компас. Спочатку здається «типічне повчаннє від дорослих, як слід жити, нудьга та й годі!» Але вже з 3 сторінки ти розуміеш,  що це не так. Бо книга наповнена іллюстраціями і завданнями (такими собі «кроки немовляти»).

Книга побудувана таким чином, що розповідає про 7 правил. Ось вони:

1. Займати проактивну позицію.
2. Починаючи думай, що вийде.
3. Першою чергою-першо чергове.
4. Думай про вийграш для всіх.
5. Старайся зрозуміти інших, потім шукай розуміння.
6. Знаходь синергію.
7. Вигострюй пилку.
Ці правила не можно вчити вразнобій, або окремо, бо одне правило народжує інше. Для чого ці правила, завдання? Бо автор хоче показати. Як досягнути мети, як  вірити в себе, як не вибухнути від злості, що треба робити, щоб стати успішним підлітком і обрати правильну дорогу. Мені з цими завданнями вона допомогла. Я більше не відчуваю багато стрессу, не сварюсь дуже часто (намагаюсь). Я хочу показати, якою себе бачу в майбутньому. І буду старатися досягнути своєї мети, бо книга дала надію, що я зможу. Всім раджу ії прочитати, навіть якщо ви вже далеко не підліток.

Єкатерина Деєва

 
Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.
Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ