ПРОВОДЖАЄМО МАСЛЯНУ

26 лютого і наше місто проводжало Масляну із запальною розважальною програмою, де лунали традиційні народні пісні. У другій половині дня біля Міського палацу культури відбувся концерт. На початку заходу на сцену вийшли ведучі коллективу "Світанок", вдягнуті в яскраві народні костюми - вони заспівали пісню "Масляна", вітаючи усіх глядачів. Після цього учні музичної школи станцювали різні народні танці, запрошуючи маленьких глядачів водити хороводи разом з ними.

Музичний подарунок зробили для гостей "Діти надії" з піснями "Замітай білий сніг" і "Сьогодні масляна прийшла". Привітати бердянців не забули вихованці народних коллективів "Азовські козачата" та "Вербиченька" з запальними народними танцями. Протягом концерту розігрувалася сценка, де головними героями були зять, теща та її донька. Теща нагодувала зятя варениками, він за це вирішив у Бердянську збудувати "Пам'ятник тещі". Навіть намалював план збудування монумента, який потім домальовували глядачі. Роздзинкою цього концерту були кумедні конкурси за участю різних за віком глядачів: годування зятя млинцями, піднімання гирі та скачки на конях.

Масляна - стародавнє слов'янське свято, що прийшло до нас з язичницької культури і збереглося після прийняття християнства.
За однією з версій, назва "масляна" виникла тому, що на цьому тижні, за православним звичаєм, м'ясо вже виключалося з їжі, а молочні продукти ще можна було вживати. Ії святкують, як правило, 7 днів. У неділю Масляну проводжають.

Наприкінці заходу ведучі, за українською традицією, вирішили спалити опудало, яке загорілося яскравим полум'ям. Усі мешканці Бердянську, які побували на цьому концерті, були задоволені таким незвичайним та яскравим концертом, особливо маленькі глядачі, які з радістю приймали участь в усіх різноманітних конкурсах.

Кореспонденти студії "Юн-пресс" Надія Глазова та Валерія Залож.

brdpress

 

Останнє оновлення (Понеділок, 27 лютого 2017, 10:35)

 
Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ