ПРОВОДЖАЄМО МАСЛЯНУ

26 лютого і наше місто проводжало Масляну із запальною розважальною програмою, де лунали традиційні народні пісні. У другій половині дня біля Міського палацу культури відбувся концерт. На початку заходу на сцену вийшли ведучі коллективу "Світанок", вдягнуті в яскраві народні костюми - вони заспівали пісню "Масляна", вітаючи усіх глядачів. Після цього учні музичної школи станцювали різні народні танці, запрошуючи маленьких глядачів водити хороводи разом з ними.

Музичний подарунок зробили для гостей "Діти надії" з піснями "Замітай білий сніг" і "Сьогодні масляна прийшла". Привітати бердянців не забули вихованці народних коллективів "Азовські козачата" та "Вербиченька" з запальними народними танцями. Протягом концерту розігрувалася сценка, де головними героями були зять, теща та її донька. Теща нагодувала зятя варениками, він за це вирішив у Бердянську збудувати "Пам'ятник тещі". Навіть намалював план збудування монумента, який потім домальовували глядачі. Роздзинкою цього концерту були кумедні конкурси за участю різних за віком глядачів: годування зятя млинцями, піднімання гирі та скачки на конях.

Масляна - стародавнє слов'янське свято, що прийшло до нас з язичницької культури і збереглося після прийняття християнства.
За однією з версій, назва "масляна" виникла тому, що на цьому тижні, за православним звичаєм, м'ясо вже виключалося з їжі, а молочні продукти ще можна було вживати. Ії святкують, як правило, 7 днів. У неділю Масляну проводжають.

Наприкінці заходу ведучі, за українською традицією, вирішили спалити опудало, яке загорілося яскравим полум'ям. Усі мешканці Бердянську, які побували на цьому концерті, були задоволені таким незвичайним та яскравим концертом, особливо маленькі глядачі, які з радістю приймали участь в усіх різноманітних конкурсах.

Кореспонденти студії "Юн-пресс" Надія Глазова та Валерія Залож.

brdpress

 

Останнє оновлення (Понеділок, 27 лютого 2017, 10:35)

 
Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ