ПРОВОДЖАЄМО МАСЛЯНУ

26 лютого і наше місто проводжало Масляну із запальною розважальною програмою, де лунали традиційні народні пісні. У другій половині дня біля Міського палацу культури відбувся концерт. На початку заходу на сцену вийшли ведучі коллективу "Світанок", вдягнуті в яскраві народні костюми - вони заспівали пісню "Масляна", вітаючи усіх глядачів. Після цього учні музичної школи станцювали різні народні танці, запрошуючи маленьких глядачів водити хороводи разом з ними.

Музичний подарунок зробили для гостей "Діти надії" з піснями "Замітай білий сніг" і "Сьогодні масляна прийшла". Привітати бердянців не забули вихованці народних коллективів "Азовські козачата" та "Вербиченька" з запальними народними танцями. Протягом концерту розігрувалася сценка, де головними героями були зять, теща та її донька. Теща нагодувала зятя варениками, він за це вирішив у Бердянську збудувати "Пам'ятник тещі". Навіть намалював план збудування монумента, який потім домальовували глядачі. Роздзинкою цього концерту були кумедні конкурси за участю різних за віком глядачів: годування зятя млинцями, піднімання гирі та скачки на конях.

Масляна - стародавнє слов'янське свято, що прийшло до нас з язичницької культури і збереглося після прийняття християнства.
За однією з версій, назва "масляна" виникла тому, що на цьому тижні, за православним звичаєм, м'ясо вже виключалося з їжі, а молочні продукти ще можна було вживати. Ії святкують, як правило, 7 днів. У неділю Масляну проводжають.

Наприкінці заходу ведучі, за українською традицією, вирішили спалити опудало, яке загорілося яскравим полум'ям. Усі мешканці Бердянську, які побували на цьому концерті, були задоволені таким незвичайним та яскравим концертом, особливо маленькі глядачі, які з радістю приймали участь в усіх різноманітних конкурсах.

Кореспонденти студії "Юн-пресс" Надія Глазова та Валерія Залож.

brdpress

 

Останнє оновлення (Понеділок, 27 лютого 2017, 10:35)

 
Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ