ПРОВОДЖАЄМО МАСЛЯНУ

26 лютого і наше місто проводжало Масляну із запальною розважальною програмою, де лунали традиційні народні пісні. У другій половині дня біля Міського палацу культури відбувся концерт. На початку заходу на сцену вийшли ведучі коллективу "Світанок", вдягнуті в яскраві народні костюми - вони заспівали пісню "Масляна", вітаючи усіх глядачів. Після цього учні музичної школи станцювали різні народні танці, запрошуючи маленьких глядачів водити хороводи разом з ними.

Музичний подарунок зробили для гостей "Діти надії" з піснями "Замітай білий сніг" і "Сьогодні масляна прийшла". Привітати бердянців не забули вихованці народних коллективів "Азовські козачата" та "Вербиченька" з запальними народними танцями. Протягом концерту розігрувалася сценка, де головними героями були зять, теща та її донька. Теща нагодувала зятя варениками, він за це вирішив у Бердянську збудувати "Пам'ятник тещі". Навіть намалював план збудування монумента, який потім домальовували глядачі. Роздзинкою цього концерту були кумедні конкурси за участю різних за віком глядачів: годування зятя млинцями, піднімання гирі та скачки на конях.

Масляна - стародавнє слов'янське свято, що прийшло до нас з язичницької культури і збереглося після прийняття християнства.
За однією з версій, назва "масляна" виникла тому, що на цьому тижні, за православним звичаєм, м'ясо вже виключалося з їжі, а молочні продукти ще можна було вживати. Ії святкують, як правило, 7 днів. У неділю Масляну проводжають.

Наприкінці заходу ведучі, за українською традицією, вирішили спалити опудало, яке загорілося яскравим полум'ям. Усі мешканці Бердянську, які побували на цьому концерті, були задоволені таким незвичайним та яскравим концертом, особливо маленькі глядачі, які з радістю приймали участь в усіх різноманітних конкурсах.

Кореспонденти студії "Юн-пресс" Надія Глазова та Валерія Залож.

brdpress

 

Останнє оновлення (Понеділок, 27 лютого 2017, 10:35)

 
Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ