Проекти Української громади!

У виконкомі від національно-патріотичної громадськості Бердянська буде представлено комісії при виконкомі для попередньої оцінки два проекти до громадського бюдждету. У разі підтримки комісією 29 грудня наших проектів щодо встановлення біля міського Палацу культури пам`ятника Тарасу Григоровичу Шевченку і відкриття курсів з української мови для бердянців, - реалізація проектів у разі успішної попердньої оцінки відбуватиметься за рахунок громадського бюджету (бюджету участі) у м. Бердянськ у 2017 р.

Проект по встановленню памятника Т.Шевченку

У місті Бердянську із 100 тисячним населенням – немає жодного пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку. З нагоди державних свят: Дня незалежності України, Дня Соборності України, у річницю великому Кобзареві, нікуди громадськості спільно з Бердянською міською владою покласти квіти, нікуди повести учнів шкіл і вихованців дитячих садочків. „В своїй хаті – своя правда, і сила, і воля”, – заповідав великий Пророк. Наша хата – Бердянськ, Запорізький край і Україна. Тарасова Україна. Нам в ній жити довічно. Нам її захищати і розбудовувати.

Саме із творчості Т. Шевченка почалася доба національного відродження України і сьогодні у такий складний для України час, виконуючи державну національну програму національно-патріотичного виховання– просто необхідно мати у місті пам’ятник Кобзареві. Неможливо виховувати майбутніх патріотів держави без святого місця. Найкраще місце для пам`ятника Кобзарю — центральна площа перед міським Палацом культури ім. Т.Г.Шевченка.

Українська громада спільно з міською владою повинна виконати з честю Заповіт Кобзаря у сьогоднішній відповідальний час боротьби з агресором за волю, свободу і незалежність України. Російська військова агресія і окупація частини території України призвели до масштабного військового конфлікту на Сході країни, в якому вже загинуло більше 10 тис. громадян України. Мешканці всіх без винятку областей зі зброєю в руках відстоюють територіальну цілісність та державний суверенітет нашої Батьківщини. Пам’ятаємо історичний вислів Кобзаря в поемі «Кавказ”, який сьогодні наші воїни пишуть на бронежилетах перед боєм з російським агресором:
Борітеся – поборите, Вам Бог помагає!
За Вас правда, за Вас слава і воля святая!

Показати нашій державі, що Бердянськ, який увійшов у 7 найкращих міст України – це українське патріотичне місто, де його жителям є де відзначати великі державні свята: День незалежності України, День Соборності України, Шевченківсьі дні та вклонитися Кобзарю біля встановленого (маю надію) в 2017 році пам`ятника. Залишити новому, молодому поколінню бердянців історію становлення української нації в Бердянську з пам`ятником Кобзарю.
Збільшиться в рази кількість бердянців, для яких Тарас Шевченко також стане  символом української нації, її честі, неперевершеним джерелом українського патріотизму, який породжував і породжує національний патріотизм мільйонів українців, завдяки якому Україна вижила в неволі, утвердилася як незалежна країна і обов’язково переможе сьогодні агресора і окупанта.
Свою Україну любіть, любіть її во время люте,
В останню тяжкую минуту за неї господа моліть.

Проект про необхідність курсів української мови

Місто Бердянськ – є російськомовним, це результат багаторічної русифікаторської політики періоду перебування України під владою Російської імперії та СРСР. У ст. 10 Конституції України сказано – Державною мовою в Україні є українська мова. Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України. В Бердянську громадська організація “Українська громада” і тов. “Просвіта” спільно з міською владою проводять спільну важливу діяльність, спрямовану на підтримку та розвиток української мови на засадах суспільної єдності і злагоди; застосування державної мови органами місцевого самоврядування, в забезпеченні розвитку й функціювання української мови в усіх сферах суспільного життя міста Бердянська. Але нажаль для бажаючих вивчати українську мову відсутні навіть учбові курси.

Розвиток і вивчення, вдосконалення знань з української мови серед дорослого населення міста Бердянська і усіх бажаючих.

Поширення української мови у побуті, підвищення авторитету рідної мови серед населення через соціальну рекламу, надання можливості усім бажаючим підвищити та вдосконалити свої знання з української мови.    
Збільшиться в рази кількість бердянців, для яких  українська мова, як і державні символи: герб, прапор, гімн стануть насправді одним із ключових символів нашої державності, ядром національної та культурної ідентичності українців. Бердянці будуть більше любити і шанувати українську мову, нашу національну гордість і безцінний скарб. А це є наш великий обов’язок перед пам’яттю наших предків і перед майбутнім наших дітей і онуків!

Останнє оновлення (Середа, 28 грудня 2016, 14:39)

 
Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ