Ласкаво просимо!

 

Бердянське міське об'єднання “Українська громада“  запрошує до співпраці!

17 січня 2011 року в Бердянську була заснована нова громадська організація «Українська Громада». Одне із головних завдань об’єднання – гідне відзначення 200-річного ювілею Тараса Григоровича Шевченка, який наша держава святкуватиме у 2014 році.

Основною метою діяльності Об’єднання є надання підтримки мешканцям міста в реалізації їхніх ініціатив, захист прав та інтересів бердянців, залучення їх до громадської діяльності.

«Українська Громада» також ставить своєю метою розгляд і реалізацію проектів програм з питань, пов'язаних з життям мешканців міста і участю їх у всіх сферах життя суспільства в місті, розробляє такі проекти самостійно.

Об’єднання організовує і проводить конференції, зустрічі, семінари, диспути та здійснює інші, не заборонені законодавством, заходи інформаційного обміну.

До Президії громадської організації «Українська Громада» увійшли представники БДПУ Софія Філоненко та Степан Герилів, редактор Бердянської Інтернет-газети INFO Андрій Чепрасов, завідувач сектору роботи з громадськістю виконкому Ігор Зубрицький, а також підприємець Леонід Подколзін, якого було обрано Головою Президії.

 

Громадська організація «Українська Громада» розтиражувала збірку українських пісень «Співуча країна». Компакт-диск було підготовлено соціальним проектом «Захистимо наших дітей разом» та громадською організацією «КМБ». Серед музичних творів, що увійшли до збірки, народні українські пісні, гімни та марші, а також сучасна музика. Тираж диску було безкоштовно розповсюджено серед членів «Української Громади», методистів міських шкіл та в централізованій бібліотечній системі Бердянська.

 

Журналіст Степан Герилів започаткував нову традицію та зробив перший внесок до громадської бібліотеки. Відтепер усі бажаючі зможуть прочитати найкращі твори сучасної української літератури. Принцип дії: принесіть до «Української громади» свою книгу та візьміть на обмін будь яку книгу з громадської бібліотеки.

 

Гарною традицією стало проведення тематичних святкових українських вечорниць, а літературна вечорниця в «Українській громаді» відбулась у день 140 роковин Лесі Українки.

 

За всебічної підтримки «Української громади» свята української пісні та гумору відбулись у Центрі дитячої та юнацької творчості. Метою заходів є популяризація української народної пісні, естетичне виховання підлітків за допомогою пісенної творчості (фестиваль української народної пісні “Співоча родина”) та творів українських письменників-гумористів.

 

З ініціативи старшого викладача кафедри соціальних комунікацій Інституту філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету Степана Гериліва, викладачі та студенти кафедри теорії і методики фізичного виховання і кафедри соціальних комунікацій розпочали цікаву акцію «І бабусі, й дідусі!» Першими до цієї доброї справи долучилися: Бердянське міське об’єднання «Українська громада», соціальний проект Леоніда Подколзіна «Шануй літніх людей»…

 

Підтримка та активна участь членів «Української Громади» знадобилась при проведенні наступних заходів: Свято першого снопа пройшло в селі Благовіщенка, урочиста хода центральними вулицями міста з великим Державним Прапором України, урочисте підняття Державного Прапору України, урочисті збори і святковий концерт "Свою Україну любіть!" до Дня незалежності України у БК "Софіт", виставка творчості народних майстрів біля БК "Софіт".

 

Також члени громади були присутні на мітингу на честь 150-ї річниці Трохима Зінківського та відкритті пам’ятної дошки у ЗОШ №9 на честь видатного письменника.

 
Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ