Грандиозная ошибка Путина

Лидер российского националистического движения "Русские" ДМИТРИЙ ДЕМУШКИН рассказал, какие задачи решают Владимир Путин и Петр Порошенко на Донбассе. По мнению Демушкина, Кремль ищет пути организованного отхода из Донбасса, а Порошенко, в свою очередь, получил задачу от Запада не устраивать блицкриг и не форсировать события. А вот аннексия Крыма грозит России большими и кровавыми событиями.

Детальніше...

 

«Дивись, що я читаю!"

Шановні юні читачі! Запрошуємо вас познайомитися з найкращою читачкою дитячої бібліотеки. Ця дівчинка дивує своєю різноманітністю читацьких інтересів. Зустріч із книгою для неї це свято найкращих почувань. Вона ерудована, доброзичлива співрозмовниця, багато років є надійним помічником і другом бібліотеки. Дар’я Чепрасова – переможниця конкурсу «Кращий читач Бердянська - 2016». Вона професійно займається вокалом, малює. За час, коли Дар’я є читачкою нашої бібліотеки, вона прочитала більше 700 книг, відвідала бібліотеку майже 250 разів.

Детальніше...

 

На захисті Української держави

Ми попросили про інтерв'ю Андрія Парубія за межами кабінету. У відповідь був запропонований номер в готелі "Київ". Там Парубій проживає з 2007 року. Коли його призначили головою Верховної ради, одразу в соцмережах почали публікувати фото з юності в націоналістичній молодіжній організації "Спадщина" з коментарем, що це вперше в Україні націоналіст на такій високій посаді. Чи сьогодні він відчуваєте себе дійсно націоналістом?

Детальніше...

 

За майбутнє після...

Міжнародна плакатна акція «Чорнобиль 30-Фукусіма 5») до 30-ї річниці Чорнобильської атомної катастрофи і 5-ї річниці трагедії Фукусіми. У 2016 р. людство визначає дві трагічні дати: 30-річчя Чорнобильської катастрофи (26 квітня 1986р.) та 5-ту річницю аварії на Фукусімі (11 березня 2011р.). Між ними –чверть століття. Відбулися вони в різних, досить віддалених один від одного куточках планети. Але ці драматичні події мають загальну природу, один ланцюжок взаємин: «людина-науково-технічний процес - планета Земля».

Детальніше...

 

Першість ДЮСШ по ушу

05 червня 2016 року о 10.00 на базі ДЮСШ ім. ЗВУ Назарова Є.І. відділу освіти  розпочнеться  відкрита  першість  ДЮСШ по спортивному ушу присвячена Дню захисту дітей. По закінченню виступів з кожної вікової категорії переможці будуть нагороджені грамотами.

Детальніше...

 
Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ