Впроваджувати аграрні розписки

Нещодавно представницька українська делегація перебувала в Бразилії, де знайомилася з досвідом впровадження аграрних розписок. Це вже другий візит наших фахівців до цієї південноамериканської країни, яка розробила цей інструмент, що значно полегшує доступ малих та середніх сільгоспвиробників до фінансових та матеріально-технічних ресурсів. Але якщо першого разу представники вітчизняного АПК їхали вчитися до своїх бразильських колег, то тепер зустрічалися з тим, щоб обмінятися накопиченим досвідом та запозичити нові підходи в роботі з аграрними розписками.

Детальніше...

 

МАНІФЕСТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ДІЇ

З досвіду оборони держави від агресора на всіх фронтах – військовому, політичному, економічному, культурному – ми, представники низки задіяних у боротьбі організацій, констатуємо, що лінія гібридного російсько-українського фронту поширилася із зовнішніх кордонів до внутрішніх. Зупинення військового наступу Росії змушує ворога трансформувати свої методи та вдаватися до схем управління внутрішньополітичною ситуацією в Україні задля дестабілізації нашої державності.

Детальніше...

 

ДУХМЯНІ ЛИПИ ЦВІТУТЬ

1 липня  – минає 40 років з часу заснування Канадського інституту українських студій (1976) у м.Едмонтоні при Альбертському ун-ті, який веде науково-дослідну та видавничу діяльність про Україну і українську діаспору. У 1984-1993рр. закладом підготовлено п’ятитомне видання «Енциклопедії України» англійською. При установі діє Центр досліджень історії України ім. Петра Яцика, яким видано англомовну «Історію України-Руси» М. Грушевського. У різні часи очолювали заклад вчені українського походження, це Юрій Луцький, Богдан Кравченко, Омелян Пріцак і ін., наразі його директором є Володимир Кравченко, історіограф, історик – родом із м.Кам’янець-Подільського. В інституті діє ціла система заохочень для українських науковців, його вчені нині здійснюють викладацьку і наукову діяльність у багатьох вишах України.

Детальніше...

 

Починаюся з вас

Запрошуємо на зустріч з Тетяною Іванівною Сугаловою-Катрич, відомою поетесою і журналісткою Бердянщини, вчителькою української мови і літератури з Червоного Поля, членом Національної спілки письменників України, з нагоди її 60-річчя. В програмі прозвучать поезії і пісні на вірші поетеси.

Детальніше...

 

Видбувся Шевченкоfest!

У Запоріжжі започатковано новий фестиваль, головною метою якого є долучення всіх громадян України та громадян інших країн до духовних джерел українського народу, сприяння виховання у них поваги до української мови та культури; розвиток особистих творчих здібностей, формування культури висловлювання та спілкування, риторичних вмінь, підвищення мовленнєвої грамотності; виявлення і підтримка обдарованої молоді.

Детальніше...

 
Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.
Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ