«Тарасове Запорожжя -2016»

22, 23 та 24 липня 2016 року в Запоріжжі, біля памятки місцевого значення: Шевченкової (Булатів) груші, успішно пройшов Другий Шевченко-Фест «Тарасове Запорожжя». Головною метою Фестивалю є вшанування памяті Великого Кобзаря, Духовного Пророка українського народу Тараса Григоровича Шевченка, який сто сімдесят три роки тому відвідав Дніпрові Пороги та Славетну Хортицю. По-друге організатори таким чином роблять все можливе щоби привернути увагу до Шевченківської (Булатів) груші під якою впродовж десяти днів відпочивав Тарас під час свого перебування на Запорожжі, і яка на сьогодні є живим свідком тої знаменної події.

Детальніше...

 

Очікуємо "З країни в Україну"

Фестиваль "З країни в Україну" - це безліч світлих і непередаваних емоцій! А для відчуття цих емоцій треба прийти на останні два міста фесту - Бердянськ 29 липня та Маріуполь 30-31 липня. Денис Блощинський - головний гуру і організатор фестивалю "З країни в Україну" поділився враженнями від цьогорічного фестивалю - 9 міст із 11 - уже за плечима:

Детальніше...

 

У Бердянську стартує акція

18 липня року відбулися збори міського об'єднаня "Українська громада Бердянська". Як заявив голова громадської організації Леонід Подколзін: "Головну задачу на майбутнє ми зформулювали так: Бердянськ - україномовне місто! Мета дуже амбітна, але переважна більшість членів "Української громади" погодилась з тим, що російськомовна Україна - це нонсенс". Тому з 29 липня за ініціативи "Української громади" у Бердянську стартує акція "Переходь на українську. Українська - це сучасно!"

Детальніше...

 

«Тарасове Запорожжя -2016»

Оргкомітет та ГО "Товариство «Просвіта» імені Тараса Григоровича Шевченка запрошують вас 22,23,24 липня 2016р.  взяти участь у Другому Шевченко-Фесті «Тарасове Запорожжя -2016» присвяченого сто сімдесятій третій річниці з дня перебування Тараса Шевченка на Запорожжі та острові Хортиця. Це знакова подія не тільки для мешканців нашого міста, але й в цілому для всього українства. Адже Тарас Шевченко  - як яскрава зірка, світить нам дороговказом на велике майбуття.

Детальніше...

 

Зустріч з майбутніми Героями

Студійці “Джерельця” при Осипенківському музеї, разом з бійцями Хорунжої служби ОЗСП Нацгвардії України “Азов”, здійснили патріотичну акцію  "Будьмо гідні слави Героїв!" для вихованців ДОЗ “Стріла” в Новопетрівці і запросили юнацтво до екскурсійних подорожей за цікавими турмаршрутами Бердянщини
Юні екскурсоводи студії “Джерельце” Настя Гуменюк, Наталя Метлицька,  Настя Панченко разом з працівниками Осипенківського музею виступили перед вихованцями дитячого оздоровчого закладу “Стріла” в Новопетрівці.

Детальніше...

 
Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ