«Тарасове Запорожжя -2016»

22, 23 та 24 липня 2016 року в Запоріжжі, біля памятки місцевого значення: Шевченкової (Булатів) груші, успішно пройшов Другий Шевченко-Фест «Тарасове Запорожжя». Головною метою Фестивалю є вшанування памяті Великого Кобзаря, Духовного Пророка українського народу Тараса Григоровича Шевченка, який сто сімдесят три роки тому відвідав Дніпрові Пороги та Славетну Хортицю. По-друге організатори таким чином роблять все можливе щоби привернути увагу до Шевченківської (Булатів) груші під якою впродовж десяти днів відпочивав Тарас під час свого перебування на Запорожжі, і яка на сьогодні є живим свідком тої знаменної події.

Детальніше...

 

Очікуємо "З країни в Україну"

Фестиваль "З країни в Україну" - це безліч світлих і непередаваних емоцій! А для відчуття цих емоцій треба прийти на останні два міста фесту - Бердянськ 29 липня та Маріуполь 30-31 липня. Денис Блощинський - головний гуру і організатор фестивалю "З країни в Україну" поділився враженнями від цьогорічного фестивалю - 9 міст із 11 - уже за плечима:

Детальніше...

 

У Бердянську стартує акція

18 липня року відбулися збори міського об'єднаня "Українська громада Бердянська". Як заявив голова громадської організації Леонід Подколзін: "Головну задачу на майбутнє ми зформулювали так: Бердянськ - україномовне місто! Мета дуже амбітна, але переважна більшість членів "Української громади" погодилась з тим, що російськомовна Україна - це нонсенс". Тому з 29 липня за ініціативи "Української громади" у Бердянську стартує акція "Переходь на українську. Українська - це сучасно!"

Детальніше...

 

«Тарасове Запорожжя -2016»

Оргкомітет та ГО "Товариство «Просвіта» імені Тараса Григоровича Шевченка запрошують вас 22,23,24 липня 2016р.  взяти участь у Другому Шевченко-Фесті «Тарасове Запорожжя -2016» присвяченого сто сімдесятій третій річниці з дня перебування Тараса Шевченка на Запорожжі та острові Хортиця. Це знакова подія не тільки для мешканців нашого міста, але й в цілому для всього українства. Адже Тарас Шевченко  - як яскрава зірка, світить нам дороговказом на велике майбуття.

Детальніше...

 

Зустріч з майбутніми Героями

Студійці “Джерельця” при Осипенківському музеї, разом з бійцями Хорунжої служби ОЗСП Нацгвардії України “Азов”, здійснили патріотичну акцію  "Будьмо гідні слави Героїв!" для вихованців ДОЗ “Стріла” в Новопетрівці і запросили юнацтво до екскурсійних подорожей за цікавими турмаршрутами Бердянщини
Юні екскурсоводи студії “Джерельце” Настя Гуменюк, Наталя Метлицька,  Настя Панченко разом з працівниками Осипенківського музею виступили перед вихованцями дитячого оздоровчого закладу “Стріла” в Новопетрівці.

Детальніше...

 
Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.
Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ