«Вчимося, щоб навчати»

Під таким гаслом пройшла школа педагогічної майстерності для педагогів ЦДЮТ 16 - 18серпня цього року.
Методична служба, зокрема заступник. директора з НМР Масютіна М.Е. методист Демченко Н.Г., заступник. директора з НВР Паломарь І.В. потурбувалися про те, щоб навчання було для педагогів корисне та плодотворне, зокрема: підготовлений пакет документів необхідний при розробці щорічних планів,занять тощо.

Детальніше...

 

Скрябин Fest «ПроRock»

В рамках святкування 25-ї річниці Незалежності України 17 серпня о 17:00 на Приморській площі міста відбудеться культурно-мистецька акція та  фестиваль «Скрябин Fest «ПроRock», які присвячені вшануванню пам’яті співака-патріота Кузьми Скрябіна.
В рамках акції в парковій зоні з 17:00 буде працювати виставка художнього та декоративно-ужиткового мистецтва, яку підготували вихованці підліткового клубу «Сучасник», дитячої художньої школи, академії ремесел. Також буде працювати «Читальний зал», де всі охочі матимуть змогу почитати книги українською мовою на свіжому повітрі.

Детальніше...

 

Про "Українську здобу"

В даний час "Українська здоба" — це торгівельна марка одного з перспективних підприємств хлібобулочних і кондитерських виробів Запорізької області, що зарекомендувала себе з найкращого боку, що динамічно розвивається. Відмінна якість продукції досягнута завдяки використанню високотехнологічного устаткування, кваліфікованому кадровому підбору персоналу і багатьом іншим якісним складовим.  Наше підприємство ТОВ "Контур" було організовано в лютому 1998 р. групою засновників, в яких було величезне бажання виробляти високоякісну продукцію.

Детальніше...

 

Оновили кранове господарство

Бердянський морський торговельний порт поряд з перевиконанням виробничіх планів розширює свою матеріально-технічну базу. Наприкінці липня після тривалої морської подорожі до Бердянська прибули два портові крани. Ця подія є знаковою для підприємства, оскільки кранове господарство в Бердянському порту не оновлювалось близько 30 років. Зараз в Бердянському порту функціонує 37 кранів, переважна більшість з них –  19 - типу “Альбатрос”. Два нових портових крани також цього типу і прибули вони до Бердянська з порту Рєні, що на Дунаї.

Детальніше...

 

В УКРАЇНІ СОНЯХИ ЦВІТУТЬ

5 серпня минає 150 років від дня народження Леонтовича Володимира Миколайовича (1866-1933), громадського та політичного діяча, письменника, мецената, правника, видавця. Народився у с.Оріхівка, нині Лубенського р-ну Полтавщини, освіту здобув у Московському ун-ті, займався сільським господарством, став земським діячем, членом культурно-просвітницької організації Стара Громада, співвидавцем першої щоденної української газети «Громадська думка».

Детальніше...

 
Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ