Починаюся з вас

Запрошуємо на зустріч з Тетяною Іванівною Сугаловою-Катрич, відомою поетесою і журналісткою Бердянщини, вчителькою української мови і літератури з Червоного Поля, членом Національної спілки письменників України, з нагоди її 60-річчя. В програмі прозвучать поезії і пісні на вірші поетеси.

Детальніше...

 

Видбувся Шевченкоfest!

У Запоріжжі започатковано новий фестиваль, головною метою якого є долучення всіх громадян України та громадян інших країн до духовних джерел українського народу, сприяння виховання у них поваги до української мови та культури; розвиток особистих творчих здібностей, формування культури висловлювання та спілкування, риторичних вмінь, підвищення мовленнєвої грамотності; виявлення і підтримка обдарованої молоді.

Детальніше...

 

ЗАСПІВАЙМО КОЛОМИЙКУ:

Ой, не їдьте на Канари -
То поїздка панська.
Торбу в руки - й гайда нині ж
До нас, до Бердянська.
Бо в Бердянську - тепле море,
Вода - не глибока,

Детальніше...

 

Новини законодавства

1 липня набуває чинності Закон, яким скасовано оподаткування пенсій в розмірі до 10740 грн.
1 липня 2016 року набере чинності Закон України від 02.06.2016 р. № 1411, який Президент підписав у пятницю, 10 червня.  Згідно з  Законом не оподатковуватимуться ПДФО та військовим збором суми пенсій (включаючи суму їх індексації) або щомісячного довічного грошового утримання, отримуваних платником податку з ПФУ чи бюджету, якщо їх розмір не перевищує 10 розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (у розрахунку на місяць), встановленого на 1 січня звітного податкового року. На сьогодні це 10 740 грн.

Детальніше...

 

«Є ЧАС на JAZZ»

В Бердянске, на курорте, появился новый мурал, на котором изображены три контрабаса. Его создатели – Первое Антикафе «Час Є!», назвали этот арт объект «Є ЧАС на JAZZ».
«О том, чтобы что-то сделать с этой стеной, мы задумались, когда попали на джазовый концерт, который проходит здесь 30 числа каждого месяца. Нас поддержали местные жители, мы организовали сбор денег во время фестиваля «Family Day», и люди были очень заинтересованы.

Детальніше...

 
Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ