«Тарасове Запорожжя -2016»

Оргкомітет та ГО "Товариство «Просвіта» імені Тараса Григоровича Шевченка запрошують вас 22,23,24 липня 2016р.  взяти участь у Другому Шевченко-Фесті «Тарасове Запорожжя -2016» присвяченого сто сімдесятій третій річниці з дня перебування Тараса Шевченка на Запорожжі та острові Хортиця. Це знакова подія не тільки для мешканців нашого міста, але й в цілому для всього українства. Адже Тарас Шевченко  - як яскрава зірка, світить нам дороговказом на велике майбуття.

Детальніше...

 

Зустріч з майбутніми Героями

Студійці “Джерельця” при Осипенківському музеї, разом з бійцями Хорунжої служби ОЗСП Нацгвардії України “Азов”, здійснили патріотичну акцію  "Будьмо гідні слави Героїв!" для вихованців ДОЗ “Стріла” в Новопетрівці і запросили юнацтво до екскурсійних подорожей за цікавими турмаршрутами Бердянщини
Юні екскурсоводи студії “Джерельце” Настя Гуменюк, Наталя Метлицька,  Настя Панченко разом з працівниками Осипенківського музею виступили перед вихованцями дитячого оздоровчого закладу “Стріла” в Новопетрівці.

Детальніше...

 

Впроваджувати аграрні розписки

Нещодавно представницька українська делегація перебувала в Бразилії, де знайомилася з досвідом впровадження аграрних розписок. Це вже другий візит наших фахівців до цієї південноамериканської країни, яка розробила цей інструмент, що значно полегшує доступ малих та середніх сільгоспвиробників до фінансових та матеріально-технічних ресурсів. Але якщо першого разу представники вітчизняного АПК їхали вчитися до своїх бразильських колег, то тепер зустрічалися з тим, щоб обмінятися накопиченим досвідом та запозичити нові підходи в роботі з аграрними розписками.

Детальніше...

 

МАНІФЕСТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ДІЇ

З досвіду оборони держави від агресора на всіх фронтах – військовому, політичному, економічному, культурному – ми, представники низки задіяних у боротьбі організацій, констатуємо, що лінія гібридного російсько-українського фронту поширилася із зовнішніх кордонів до внутрішніх. Зупинення військового наступу Росії змушує ворога трансформувати свої методи та вдаватися до схем управління внутрішньополітичною ситуацією в Україні задля дестабілізації нашої державності.

Детальніше...

 

ДУХМЯНІ ЛИПИ ЦВІТУТЬ

1 липня  – минає 40 років з часу заснування Канадського інституту українських студій (1976) у м.Едмонтоні при Альбертському ун-ті, який веде науково-дослідну та видавничу діяльність про Україну і українську діаспору. У 1984-1993рр. закладом підготовлено п’ятитомне видання «Енциклопедії України» англійською. При установі діє Центр досліджень історії України ім. Петра Яцика, яким видано англомовну «Історію України-Руси» М. Грушевського. У різні часи очолювали заклад вчені українського походження, це Юрій Луцький, Богдан Кравченко, Омелян Пріцак і ін., наразі його директором є Володимир Кравченко, історіограф, історик – родом із м.Кам’янець-Подільського. В інституті діє ціла система заохочень для українських науковців, його вчені нині здійснюють викладацьку і наукову діяльність у багатьох вишах України.

Детальніше...

 
Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ