Турнір з баскетболу

З 16 по 18 вересня 2016 року  на базі ДЮСШ ім. ЗВУ Назарова Є.І. відділу освіти  розпочнеться Всеукраїнський турнір з баскетболу серед
жіночих команд (ветеранів) пам’яті ректора БДПУ, професора, майстра спорту СССР Лизогуба Ю.М. У змаганнях  приймають участь жіночі команди (ветерани) з баскетболу: м. Київ «Ледис – Легион», м. Кривій Ріг, Запорізька область (об’єднана команда м.Запоріжжя, Бердянськ), ДЮСШ – 2000 м. Бердянськ.

Детальніше...

 

Всеукраїнський Синод

В Німецькій Кірхі Христа Спасителя у м. Бердянськ відбулося урочисте відкриття 3-го засідання Синоду Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України 6-го скликання, в якому взяли участь представники церковних громад від 9 міст України й духовенство на чолі з єпископом НЄЛЦУ Сергієм Машевські (з м. Одеса), члени Бердянської лютеранської громади (голова лютеранської громади Артур Кожевніков) і національно-культурного товариства “Фройндшафт” (голова організації В'ячеслав Олексієнко), військові капелани.

Детальніше...

 

ЛІ́́ТА БАБИНОГО НИТЬ

2 вересня – 160 років тому народився Левицький Володимир Лукич (1856-1938), письменник, літературознавець, правник, громадський діяч. Народився у с.Белзень, нині с.Гончарівка Золочівського р-ну Львівщини, освіту правника отримав у Львівському ун-ті, займався практикою за фахом, вів справи виключно українською мовою, уклав перший популярний юридичний довідник для селян «Руський праватор домовий».

Детальніше...

 

Конкурс відеороликів

25 серпня відбулося перше засідання організаційного комітету з підготовки та проведення конкурсу “Найкращий промоційний відеоролик міста Бердянська”. Нагадаємо, конкурс проводиться з метою популяризації міста Бердянська як туристично привабливого, комфортного для проживання, відпочинку, організації дозвілля та оздоровлення. Проморолик тривалістю до двох хвилин повинен показати кращі сторони Бердянська як курорту для сімейного відпочинку та оздоровлення. Надалі відео буде використовуватись в рекламних, промоційних та інших заходах, спрямованих на формування позитивного іміджу міста Бердянська в Україні.

Детальніше...

 

Бердянці святкували у Запоріжжі

Хода, присвячена Дню Незалежності України, відбулася в Запоріжжі зранку 24 серпня. Колона пройшла від площі Маяковського до Майдану Героїв. Людей до заходу долучилося чимало - від площі Маяковського колона простягнулася до бульвару Шеченка. Очолили ходу керівники міста та області. До заходу приєднались і представники національних товариств Бердянська (болгари, євреї) та "Української громади".

Детальніше...

 
Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ