Оновили кранове господарство

Бердянський морський торговельний порт поряд з перевиконанням виробничіх планів розширює свою матеріально-технічну базу. Наприкінці липня після тривалої морської подорожі до Бердянська прибули два портові крани. Ця подія є знаковою для підприємства, оскільки кранове господарство в Бердянському порту не оновлювалось близько 30 років. Зараз в Бердянському порту функціонує 37 кранів, переважна більшість з них –  19 - типу “Альбатрос”. Два нових портових крани також цього типу і прибули вони до Бердянська з порту Рєні, що на Дунаї.

Детальніше...

 

В УКРАЇНІ СОНЯХИ ЦВІТУТЬ

5 серпня минає 150 років від дня народження Леонтовича Володимира Миколайовича (1866-1933), громадського та політичного діяча, письменника, мецената, правника, видавця. Народився у с.Оріхівка, нині Лубенського р-ну Полтавщини, освіту здобув у Московському ун-ті, займався сільським господарством, став земським діячем, членом культурно-просвітницької організації Стара Громада, співвидавцем першої щоденної української газети «Громадська думка».

Детальніше...

 

«Тарасове Запорожжя -2016»

22, 23 та 24 липня 2016 року в Запоріжжі, біля памятки місцевого значення: Шевченкової (Булатів) груші, успішно пройшов Другий Шевченко-Фест «Тарасове Запорожжя». Головною метою Фестивалю є вшанування памяті Великого Кобзаря, Духовного Пророка українського народу Тараса Григоровича Шевченка, який сто сімдесят три роки тому відвідав Дніпрові Пороги та Славетну Хортицю. По-друге організатори таким чином роблять все можливе щоби привернути увагу до Шевченківської (Булатів) груші під якою впродовж десяти днів відпочивав Тарас під час свого перебування на Запорожжі, і яка на сьогодні є живим свідком тої знаменної події.

Детальніше...

 

Очікуємо "З країни в Україну"

Фестиваль "З країни в Україну" - це безліч світлих і непередаваних емоцій! А для відчуття цих емоцій треба прийти на останні два міста фесту - Бердянськ 29 липня та Маріуполь 30-31 липня. Денис Блощинський - головний гуру і організатор фестивалю "З країни в Україну" поділився враженнями від цьогорічного фестивалю - 9 міст із 11 - уже за плечима:

Детальніше...

 

У Бердянську стартує акція

18 липня року відбулися збори міського об'єднаня "Українська громада Бердянська". Як заявив голова громадської організації Леонід Подколзін: "Головну задачу на майбутнє ми зформулювали так: Бердянськ - україномовне місто! Мета дуже амбітна, але переважна більшість членів "Української громади" погодилась з тим, що російськомовна Україна - це нонсенс". Тому з 29 липня за ініціативи "Української громади" у Бердянську стартує акція "Переходь на українську. Українська - це сучасно!"

Детальніше...

 
Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ