Конкурс відеороликів

25 серпня відбулося перше засідання організаційного комітету з підготовки та проведення конкурсу “Найкращий промоційний відеоролик міста Бердянська”. Нагадаємо, конкурс проводиться з метою популяризації міста Бердянська як туристично привабливого, комфортного для проживання, відпочинку, організації дозвілля та оздоровлення. Проморолик тривалістю до двох хвилин повинен показати кращі сторони Бердянська як курорту для сімейного відпочинку та оздоровлення. Надалі відео буде використовуватись в рекламних, промоційних та інших заходах, спрямованих на формування позитивного іміджу міста Бердянська в Україні.

Детальніше...

 

Бердянці святкували у Запоріжжі

Хода, присвячена Дню Незалежності України, відбулася в Запоріжжі зранку 24 серпня. Колона пройшла від площі Маяковського до Майдану Героїв. Людей до заходу долучилося чимало - від площі Маяковського колона простягнулася до бульвару Шеченка. Очолили ходу керівники міста та області. До заходу приєднались і представники національних товариств Бердянська (болгари, євреї) та "Української громади".

Детальніше...

 

«Вчимося, щоб навчати»

Під таким гаслом пройшла школа педагогічної майстерності для педагогів ЦДЮТ 16 - 18серпня цього року.
Методична служба, зокрема заступник. директора з НМР Масютіна М.Е. методист Демченко Н.Г., заступник. директора з НВР Паломарь І.В. потурбувалися про те, щоб навчання було для педагогів корисне та плодотворне, зокрема: підготовлений пакет документів необхідний при розробці щорічних планів,занять тощо.

Детальніше...

 

Скрябин Fest «ПроRock»

В рамках святкування 25-ї річниці Незалежності України 17 серпня о 17:00 на Приморській площі міста відбудеться культурно-мистецька акція та  фестиваль «Скрябин Fest «ПроRock», які присвячені вшануванню пам’яті співака-патріота Кузьми Скрябіна.
В рамках акції в парковій зоні з 17:00 буде працювати виставка художнього та декоративно-ужиткового мистецтва, яку підготували вихованці підліткового клубу «Сучасник», дитячої художньої школи, академії ремесел. Також буде працювати «Читальний зал», де всі охочі матимуть змогу почитати книги українською мовою на свіжому повітрі.

Детальніше...

 

Про "Українську здобу"

В даний час "Українська здоба" — це торгівельна марка одного з перспективних підприємств хлібобулочних і кондитерських виробів Запорізької області, що зарекомендувала себе з найкращого боку, що динамічно розвивається. Відмінна якість продукції досягнута завдяки використанню високотехнологічного устаткування, кваліфікованому кадровому підбору персоналу і багатьом іншим якісним складовим.  Наше підприємство ТОВ "Контур" було організовано в лютому 1998 р. групою засновників, в яких було величезне бажання виробляти високоякісну продукцію.

Детальніше...

 
Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ