Літературна вечорниця

25 лютого, у день 140 роковин Лесі Українки, Бердянське міське об’єднання «Українська Громада» запросила усіх бажаючих на оригінальні українські вечорниці. І не просто вечорниці, а тематичні – присвячені ювілеєві славної поетки. Господарями вечора були Леонід Подколзін (відомий в Бердянську підприємець) та  Наталія Скиртач (завідувачка методичним кабінетом міського відділу освіти).

Організатори заходу щиро, хазяйновито, припрошували присутніх пригощатися смакотами від «Української здоби» і поринути в чарівний світ поезій та ліричних героїв драматичних творів Лесі Українки. А усе дійство артистично продемонстрували учні Бердянської ЗОШ №16, студенти Інституту філології та соціальних комунікацій Бердянського ДПУ і відома вже, напевно, усім університетська хорова академічна капела «Промінь»… На екрані – відеоматеріали  про Лесю, на імпровізованій сцені – читці та юні артисти, а в серці кожного – щира подяка за більш як годинне задоволення…

Степан Герилів

 

Укргромада святкує Різдво

На другий день Різдва в Бердянську відгуляли святкові вечорниці – з народними піснями, різдвяними колядками та пригощаннями. Святкове дійство відбулось 8 січня в рамках соціального проекту «Разом ми можемо більше». Господарями вечора були підприємець Леонід Подколзін та представниця міського відділу освіти Наталя Скіртач. Театралізовану виставу для присутніх підготували вихованці Вікторії Шеремет (16 школа).

Артисти з хорової капели «Промінь» (керівник Іван Іванченко) розважали гостей заходу різдвяними співанками та створювали святковий настрій вечорниць. Усіх, хто прийшов на дійство пригощали випічкою від торговельної марки «Українська здоба». Особливого забарвлення додали вечорницям виступи дітей, які для цього заходу підготували колядки та українські пісні. До слова, публіку складали люди різного віку. Закінчились гуляння добре знайомими композиціями, які артисти заспівали разом з присутніми. Завдяки гарному задуму в залі вільних місць не було, захід відвідало більше 50 бердянців.

 
Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.
Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ