Свято першого снопа

…А вийшли по-святковому урочисто, весело, з музикою і піснями, з косами і серпами, під священицьким благословенням, під сотнями цікавих поглядів односельців і гостей, під десятками спалахів фото і відеокамер… Вийшли, промовляючи: «Дай, Боже, легко почати, а ще легше дожати», щоби цьогорічна колосиста нива була щедрою на зерно… Проходило це театралізоване дійство завдяки великим ентузіастам з відродження усього традиційного, українського.
 
По-перше завдячуючи зусиллям справжнього хлібороба з діда-прадіда Володимиру Саєнку з Благовіщенки Куйбишевського району, а також при допомозі Бердянського міського об’єднання «Українська Громада» (голова президії бердянський підприємець Леонід Подколзін). Саме на обійсті пана Саєнка, котрий вміло перетворив всю свою господарку у справжнє музейне видовище,  минулої суботи селяни, самодіяльні аматори сцени, керівники різних рангів, представники громадських організацій влаштували справжнє свято першого снопа – Зажинки. Голова Куйбишевської райдержадміністрації Володимир Зайковський вітав учасників свята, представники місцевого козацтва слідкували за порядком, самодіяльні артисти виспівували на всі голоси, а згодом поважні газди, взявши в руки добре наклепані коси, а яскраво, по-святковому одягнуті газдині, «озброївшись» назубленими серпами, попрямували до пшеничного лану…

Детальніше...

 

ФЕЄРІЇ ЗДОРОВ’Я

З ініціативи старшого викладача кафедри соціальних комунікацій Інституту філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету Степана Гериліва, яку радо підтримав декан факультету фізичного виховання Сергій Кушнірюк, викладачі та студенти кафедри теорії і методики фізичного виховання і кафедри соціальних комунікацій розпочали цікаву акцію «І бабусі, й дідусі!»
За здоров’ям до нас – всі!». А згодом придумали ще один лозунг – «Бабушки и дедушки! Хлопнем старость в ладошки!!!» Суть цієї здорової ініціативи – з 17 травня цього року розпочалася (поки що – як стартова) вівторкова та четвергова  безкоштовна  ПІВГОДИННА ФЕЄРІЯ ЗДОРОВ’Я  для всіх пенсіонерів Бердянська, котрі готові зібрати в жменю всі пігулки і заховати на дно шухляди, а натомість приходити на 7-у годину 30 хвилин до п’ятого корпусу університету (біля пам’ятника-катера, вул. Горького) і під керівництвом фахівців та спеціалістів, під звуки гарної ностальгічної музики набиратися сил і здоров’я на майбутні дні, місяці, літа…
Першими до цієї доброї справи долучилися: Бердянське міське об’єднання «Українська громада», соціальний проект Леоніда Подколзіна «Шануй літніх людей»…
 

Свята пісні та гумору

Продовжується співпраця соціального проекту Леоніда Подколзіна з Центром дитячої та юнацької творчості у проведенні заходів до 20-ї річниці незалежності України. Відбулась презентація проекту громадського об'єднання "Українська громада" у рамках фестивалю української народної пісні "Кобза" та міського театрального фестивалю “Посмішка”. У фестивалі взяли участь школярі міста та вихованці позашкільних навчальних закладів.

Метою заходів є популяризація української народної пісні, естетичне виховання підлітків за допомогою пісенної творчості та творів українських письменників-гумористів. 2011 р. – ювілейний рік для України. Виповнюється 20 років з дня проголошення Незалежності. З нагоди цієї дати Центр дитячо-юнацької творчості при підтримці міського відділу освіти реалізує проект “Ювілей моєї Батьківщини”. Метою проекту є формування свідомого громадянина на засадах національних цінностей і патріотизму, розвиток моральних почуттів і відповідної поведінки: любов до України та до своєї малої батьківщини.

 

«Укргромада» провела зібрання

Відбулись перші загальні збори нового громадського об’єднання «Українська громада». Головне питання, яке розглядалось присутніми на зібранні була підготовка до святкування 20-ї річниці Незалежності України та проведення відповідних заходів. Також окрім затвердження обов’язкових статутних питань, члени громади започаткували нову традицію. Журналіст Степан Герилів зробив перший внесок до громадської бібліотеки.

Відтепер усі бажаючі зможуть прочитати найкращі твори сучасної української літератури. Принесіть до «Української громади» свою книгу та візьміть на обмін будь яку книгу з громадської бібліотеки. Приєднуйтесь до лав активних читачів! Що стосується зборів, слід згадати про обрання членів Президії об’єднання. До неї увійшли представники БДПУ Софія Філоненко та Степан Герилів, редактор Бердянської Інтернет-газети INFO Андрій Чепрасова, завідувач сектору роботи з громадськістю виконкому Ігор Зубрицький, а також підприємець Леонід Подколзін, якого було обрано Головою Президії.

 

Диск «Співуча країна»

17 січня 2011 року в Бердянську була заснована нова громадська організація «Українська Громада». Одне із головних завдань об’єднання – гідне відзначення 200-річного ювілею Тараса Григоровича Шевченка, який наша держава святкуватиме у 2014 році. «Українська Громада» виступила з ініціативою встановлення пам’ятника Кобзареві у центрі міста і присвоєння Міському палацу культури імені Тараса Шевченка.

А вже зараз Бердянське міське об’єднання «Українська Громада» розтиражувало збірку українських пісень «Співуча країна». Компакт-диск було підготовлено соціальним проектом «Захистимо наших дітей разом» та громадською організацією «КМБ». Серед музичних творів, що увійшли до збірки, народні українські пісні, гімни та марші, а також сучасна музика. Тираж диску було безкоштовно розповсюджено серед членів «Української Громади», методистів міських шкіл та в централізованій бібліотечній системі Бердянська.

 
Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.
Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ