Шановні друзі, зі святами Вас!

Щиро вітаю Вас з Новим 2012 роком та Різдвом Христовим!
Нехай Новий 2012 рік принесе Вам тільки добробут, благополуччя, родинне тепло, злагоду, щирих друзів,шани та любові від рідних і близьких Вам людей, щасливих та яскравих подій! Вдячний Вам за розуміння та підтримку, вчасну допомогу і активну взаємодію.
Бажаю Вам і надалі бути мудрою, енергійною людиною, завжди зберігати свою добру вдачу та інтелігентність!
Хай цей рік дасть Вам сили  та наснаги для реалізації всіх планів, проектів та благодійних справ; міцного
здоров’я Вам і Вашій родині! Бажаю щоб і у новому році Вас не залишала Віра, завжди підтримувала Надія, допомагала Любов, а на шляху до нових звершень дорогу Вам освітлювала яскрава Різдвяна Зірка!

З  повагою та найщирішими побажаннями І.Зубрицький (відділ організаційної роботи та внутрішньої політики Бердянського міськвиконкому)

 

Свято у бердянському притулку

В зимовий день, 19 грудня, коли всі діти чекають на подарунки за те, що цілий рік були слухняними, Микола Чудотворець допомагає дорослим створити дітлахам зимову казку. Так і Бердянське міське об’єднання «Українська громада» завітало до бердянського притулку, де зараз знаходяться 17 діток віком від 3 до 18 років, які потрапили сюди за складних життєвих обставин.
Привітавши вихованців притулку та вручивши їм солодкі подарунки всі присутні з радістю подивилися святкову виставу, яку підготували діти. Почуття радості і схвилювання переповнювало маленькі, щирі серця і за святковою програмою можна було побачити будні цих дітей. Бо проживають вони в цьому тимчасовому домі від 3 місяців до року, але за словами директора, Василя Павловича Козловського, цей дім стає для них рідним, бо вже дорослими, вони повертаються провідати і привітати своїх вихователів, вже зі своїми дітьми.
 

Детальніше...

 

Святий гість із зимового неба

Нехай хмаринка моїх дитячих спогадів долетить і до Вас і розбудить в Ваших серцях такі ж ніжні і лагідні почуття…

Тільки грудень пройде пів стежинки,
Повитріпує  з неба сніжинки,
В наших душах тремтить знов потреба –
Святий Гість із зимового неба…

За два тижні до Нового Року
Діти ручки підносять високо –
Молитви пригортає до себе
Святий Гість із зимового неба…

Під подушки пливуть подарунки,
І ангелики шлють поцілунки,
Тихо шепче: «Дитинко! Для тебе!!!» –
Святий Гість із зимового неба…

Всі серця випромінюють свято –
Миколай завітає до хати,
Крізь років прополосканий щебінь
Святий Гість із зимового неба…

Степан Герилів

 

Ревізія душі. Реквієм Голодомору

На скрижалях ЗМІ розпочалась масована психічно-інформаційна атака на залишки української мови. Широкомасштабна акція розвивається на всіх рівнях і напрямках. Для чого  це робиться? Одною з цілей, це змінити суспільну думку про причини штучної голодної смерті українців у 33 році. Перекласти свою вину на плечі самих українців.  Адже справа набирає загрозливих форм. Сьогодні ми уже говоримо про цифру яка перевершила 12,5 мільйона наших людей. Використовується в основному такий векторний трюк - фокус: Комуністичний режим, туди входили всі, якщо на Україні, то комуністи українці, значить українці і витворили собі голодомор, ми руські зовсім ні при чому. Але...

Детальніше...

 

Стимули для музи молодої

Останній день цьогорічної осені в бердянській ЗОШ № 16 гостинно  зібрав учасників і гостей ІІ міського етапу міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка. І поки всі з нетерпінням чекали з Запоріжжя надходження завдань для конкурсу, педагогічний та учнівський колективи школи організували вітальний концерт: звучали вірші видатного Кобзаря, пісні у виконанні солістів та вокального ансамблю «Джерела», а колектив «Козачата» радував присутніх запальними танцями. Згодом привітальне слово взяв головний спеціаліст відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконкому Бердянської міської ради І. І. Зубрицький, який зазначив, що проведення саме таких заходів сприяють національно-патріотичному вихованню молоді...  Привітала учасників конкурсу і завідувач методичним кабінетом відділу освіти міськвиконкому Н. В. Скиртач і вручила талановитим переможцям попередніх конкурсів різні винагороди… 

Детальніше...

 

Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ