Вечір пам'яті В.Зюзіна

17 травня до Дня пам’яті жертв політичних репресій у краєзначому музеї міста за участю начальника відділу культури О.Чернєвої, директора музею Л.Ноздріної, представників відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконкому відбувся тематичний вечір, присвячений 90-літтю В.Зюзіна (члена союзу композиторів СРСР, реабілітованого після ув’язнення в 1937р. у зв’язку з політичними репресіями). У програмі заходу: розповідь про експозицію  музею, присвячену жертвам політичних репресій; виступи друзів і колег В.Зюзіна, вшанування пам’яті жертв політичних репресій.   

 

Святкування Дня Європи

Рішення стосовно відзначення Дня Європи було прийнято у 1985 році на самміті ЄС у Мілані. Відтоді це свято відзначається кожного року. На сьогодні День Європи поряд з єдиною європейською валютою євро, синім прапором на якому зображено коло золотих зірок, та гімном є політичним символом та атрибутом Європейського Союзу.
Головною метою святкових заходів у рамках відзначення Дня Європи в країнах ЄС є поширення ідеї європейської ідентичності серед громадян Європейського Союзу, утвердження спільних європейських цінностей.
Головними організаторами святкових заходів виступають делегації Європейської Комісії та інформаційні центри ЄС у країнах-членах та потенційних кандидатах. Державні органи влади, громадські та неурядові організації надають сприяння у проведенні Дня Європи.

Детальніше...

 

День писемності і культури

16 травня у міській бібілотеці, відповідно до річного плану діяльності громадської ради при міському голові з міжнаціональних відносин та розвитку культур національних товариств, за участю представників відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконкому, викладачів та студентів БДПУ, національно-культурних товариств: «Родолюбіє», «Просвіта», «Українська громада», «Русское собрание» відбувся урочистий тематичний захід, присвячений Дню слов’янської писемності і культури. У програмі: презентація-фільм «День слов’янської писемності - національне свято слов’янського народу. Творці слов’янської абетки – Кирило і Мефодій»; виступи та читання творів слов’янської писемності мовами українців, росіян, болгар.

 

Вшанування пам'яті В.Кравченка

15 травня у краєзнавчому музеї міста за участю директора музею Л.Ноздріної, голови міського осередку Всеукраїнського тов. «Просвіта» В.Пилипенка, представників відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконкому, викладачів та студентів БДПУ, ЗОШ міста, громадськості відбулось урочисте вшанування видатного земляка, професора, славетного українського етнографа, музеєзнавця, фольклориста, письменника В.Кравченка з нагоди 150-ти річчя від дня його народження. У програмі: виступи-розповіді науковців, музейних працівників і бібліотекарів, читання творів письменника, концерт солістів  Бердянської Народної хорової капели «Промінь».

 

Теоретичний курс для спеціалістів

14 травня з метою вдосконалення системи управління якістю виконавчого комітету Бердянської міської ради, представник ТОВ „ТЮФ НОРД Україна” П.Фещенко провів для спеціалістів виконкому навчально-практичний семінар на тему: «Системи менеджменту якості в органах місцевого самоврядування. Внутрішній аудит СМЯ на підставі вимог стандартів ISO 9001:2008, 19011:2011. Аналіз змін». 10 спеціалістів виконкому прослухали теоретичний курс, взяли участь в практичних роботах та пройшли тестування, результати якого будуть перевірені спеціалістами ТОВ „ТЮФ НОРД Україна”. За умови успішного проходження тестування спеціалісти виконкому, які пройшли навчання, отримають сертифікати внутрішніх аудиторів систем менеджменту якості на основі вимог стандартів ISO 9001:2008, ISO 19011:2011.

 
Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Жити по-українські

Наші партнери

Громадське радіо та ТБ